Edirne Baskı Beton - Baskı Beton | Baskı Betonları| Baskı Betonlar

Edirne Baskı Beton

Edirne’de baskı beton işini en iyi firmalardan ve öncü biriyiz. Baskı beton atıldıktan sonra yüzeye kalıpların döşenmesiyle yapılan şekillerdir.Baskı beton diyince akla Edirne Baskı Beton gelir. Edirne baskı beton

Baskı beton uygulamalarında tüm yerler için zemin kaplamak için birebirdir. Önemli özelliklerinden biride taşlar tek tek döşenmiş gibi görünüyor olsada oysaki burda baskılı beton teknolojisi var.Bir sürü renk ve desenlerde yapılıyor, granit şeklinde görünüm bile veren baskı beton bir sürü seçenek sunuyor müşterilerine.

Baskı beton demek yere beton atmak benzer biçimde düşünmemek gerekiyor heykel traşlar benzer biçimde sanatçılık icra eden bir iştir. Edirne Baskı Beton; baskı betonla alakalı tüm işleri ve herşeyi Edirne’nin bütün ilçelerinde mahallelerinde heryerde baskı beton işlerini yapıyoruz.

Edirne baskı Beton Kaplama, Edirne Zemin Kaplama, Edirne Dekoratif Baskı Beton, Edirne Dekoratif Duvar Kaplama, Edirne Endüstriyel Zemin Kaplama, Edirne Epoksi zemin kaplama.

Edirne Baskı Beton kalıpları yer beton uygulamaları , bahçe yolları , kaldırımlar, havuz kenarları , duvar üstü beton uygulamalarına farklı desen ve modellerde seçilen kalıbın şeklini uygulandıkları yüzeye verirler. Edirne baskı beton

BASKIBETON Uygulamaları ( Baskı Beton Uygulamaları / Baskılı Beton ) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit ve diğer tabii taşların tüm doğal görünümünü veren Baskı Beton; Seçenek özgürlüğü, mukavemet değerleri, antik etkisi ve uygulama süresi ile geleneklere ve kültüre saygılı en yeni beton teknolojisidir.

En önemli özelliği , tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır.Baskı Beton; Dökülen özel beton ile aynı anda yüzeye uygulanan, dolayısı ile betonla birlikte priz alan, yüksek mukavemetli, aşınıma ve darbelere dayanıklı, tozumayan, leke tutmayan, kaydırmazlık sağlayan, solmayan, netice olarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, gelecek nesillerle de yaşayacak yegane kaplama sistemidir.

Baskı beton denince akla gelen sadece beton uygulaması olmasın bir sanatcının bir heykel traşın taşa verdiği bir dokunuşta denebilir. Ece Edirne Baskı Beton; Zemin Baskı Sistemleri, Duvar Baskı Kaplama, Endüstriyel Zemin Kaplama ve Tasarım Beton Süslemelerini ankara’nın tüm ilçelerinde baskı beton uygulamaları yapmaktadır.

Ece İnşaat Baskı Beton Teknolojisi
Adres: Köroğlu Cad. Maçka Sok. No: 13 D: 4 Cevizli – Kartal / İSTANBUL
Telefon: +90 216 473 92 14

Edirne Baskı Beton Uygulaması Neden Tercih Edilmeli?

Firmamız sahip olduğu pek çok avantajından dolayı baskı beton uygulamasını müşterilerine tavsiye etmektedir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda kaldırımlardan yürüyüş yollarına ve bahçe, otopark, garaj içi ve havuz kenarları gibi pek çok mekana uygulanabilen baskı beton metodu zeminde leke tutmayan yapısı nedeni ile uzun süre dayanım göstermektedir. Zemine uygulanan bu metodun diğer avantajları arasında bulunan aşınmaya dayanıklı olması ve mukavemetinin yüksek olması da önemli olmaktadır. Mukavemetinin yüksek olması zemine sürülen yüzey sertleştiricinin etkisi ile olmaktadır. Ayrıca parlaklığını sağlamak amacı ile de cila kullanılmaktadır. Uygulanması oldukça kolay ve kullanılabilirlik düzeyi yüksek olan baskı beton metodunun hem dayanımı yüksek hem de görünüşü çok estetik olmaktadır.

Sohbeti Başlat
Merhabalar; Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?